Blachdeker Wózki Widłowe Linde Manitou

Wózki widłowe blachdeker Linde ManitouHistoria naszej firmy Blachdeker wózki widłowe Linde Manitou rozpoczęła się w środę 1 lipca 1998 roku. Jak sugeruje nazwa na samym początku zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą blach dachowych i akcesoriów potrzebnych do przekrywania dachów. Po kilku tygodniach od rozpoczęcia działalności stało się faktem iż potrzebny nam będzie wózek widłowy do przeładunku zamówień.

Paczki z blachą były zbyt ciężkie do przeładunku w całości, a ich rozdzielanie mogło skutkować uszkodzeniami powłoki lakierniczej. Ani pierwsza ani tym bardziej druga opcja nie wchodziła w grę, więc musieliśmy dokonać zakupu pierwszego używanego wózka widłowego. Pod koniec lat 90-tych jakość i dostępność wózków widłowych na polskim rynku pozostawiała wiele do życzenia, więc podjęliśmy decyzję aby kupić nasz pierwszy używany wózek widłowy w Niemczech. Naturalnie tak poważny zakup należało udokumentować, więc z dumą prezentujemy nasz pierwszy wózek widłowy. Podnośnik widłowy był wyposażony w paletyzer z pantografem, a więc pozwalał na załadunek samochodów bez konieczności rozpinania plandeki z drugiej strony. Jako że nasz wybór miał być możliwie najlepszy kupiliśmy solidny i niezawodny 4,5 tonowy wózek widłowy Linde 🙂. W tamtym czasie nikt z nas nie przewidywał, że za kilka lat będziemy jedną z największych firm „wózkowych” w Polsce…

Blachdeker pierwszy wózek widłowy Linde
Blachdeker pierwszy wózek widłowy Linde H45D

Po dwóch latach od rozpoczęcia działalności kupiliśmy parcele w Krakowie przy ulicy Kamieńskiego gdzie powstała pierwsza siedziba firmy Blachdeker Wózki widłowe Linde Manitou.  Świetna lokalizacja w Centrum Krakowa zaowocowała dynamicznym rozwojem i znacznym zwiększeniem naszego udziału w rynku używanych wózków widłowych w Polsce. Wtedy też z wyznaczyliśmy sobie kierunek, któremu jesteśmy wierni do dzisiaj,  że w naszej ofercie znajdą się wyłącznie wózki widłowe najlepszych światowych producentów takich jak Linde, Manitou, JCB, Kalmar, Svetruck, Still, Jungheinrich, Cat, Toyota.

W 2004 roku nastąpił kolejny znaczący krok w rozwoju firmy Blachdeker Wózki widłowe Linde Manitou, gdyż otworzyliśmy punkt handlowy przy ulicy częstochowskiej w Opolu. Patrząc przez pryzmat czasu wiemy że była to świetna decyzja. Wykorzystaliśmy efekt pierwszeństwa będąc pierwszą i (w tamtym czasie) jedyną firmą oferującą sprzedaż blach dachowych w Opolu. Dodatkowo wykorzystywaliśmy naszą opolską filię do magazynowania wózków widłowych o dużych udźwigach. Jako że byliśmy w czołówce polskich firm sprzedających używane wózki widłowe Linde i Manitou w Polsce, dalszy rozwój firmy Blachdeker nadchodził WIELKIMI krokami 🙂 …

W 2008 roku kupiliśmy działkę w Mogilanach pod Krakowem przy najsłynniejszej i zawsze zakorkowanej drodze w Polsce – Zakopiance. W listopadzie 2010 roku otworzyliśmy naszą obecną siedzibę, która „niestety” już pęka w szwach.  W 2013 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o ręczne wózki paletowe oraz nowe urządzenia techniki magazynowej – Blachdeker. Jako że sygnujemy je imieniem Blachdeker Wózki widłowe Linde Manitou mamy 100% pewność że ich jakość i trwałość jest na najwyższym europejskim poziomie.

Mamy świadomość że kto się nie rozwija ten stoi w miejscu, więc jako pierwsi i (w tamtym czasie)  jedyni w Polsce udostępnialiśmy prezentacje wideo do wszystkich oferowanych używanych wózków widłowych. Działo się to na naszej „starej” stronie wozki-krakow.com. W 2010 roku powstał kanał YouTube – Blachdeker Wózki widłowe Linde Manitou, a pierwszy film „wrzuciliśmy” 18 lutego 2011 roku. To co przedstawia zobacz sam klikając na TEN LINK. Aktualnie (stan na marzec 2016) mamy ponad 340.000 wyświetleń filmów z naszymi używanymi wózkami widłowymi, oraz ponad 100 subskrypcji naszego kanału.

Wozki Widlowe Blachdeker Linde Manitou Mogilany
Wózki widłowe Blachdeker Linde Manitou

Z firmy lokalnej na przestrzeni ostatnich 20 lat staliśmy się firmą o zasięgu globalnym. Nasze używane wózki widłowe znalazły nabywców na wszystkich kontynentach począwszy od Europy a skończywszy na malutkich wyspach Fiji na oceanie spokojnym. Oprócz największych europejskich portali ogłoszeniowych naszą firmę można również znaleźć w mediach społecznościowych: FB, Google+ a od niedawna również na Twitterze.

Jest nam szalenie miło że dotarłeś do końca pierwszego wpisu naszej firmy Blachdeker Wózki widłowe Linde Manitou. Aby wynagrodzić Twój czas przygotowaliśmy dla CIEBIE i TWOJEJ FIRMY małą niespodziankę w postaci rabatu 10% na zakup dowolnych wideł lub przesuwów bocznych. Wystarczy że w dowolnym momencie powołasz się na ten wpis

Pozdrawiamy,

Zespół Blachdeker Wózki widłowe Linde Manitou.

2 myśli na temat “Blachdeker Wózki Widłowe Linde Manitou”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *