Elektryczny wózek magazynowy z masztem podwójnym

Elektryczny wózek magazynowy z masztem podwójnym
Elektryczny wózek magazynowy z masztem podwójnym

W poprzednim wpisie szczegółowo opisaliśmy elektryczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się innemu produktowi z naszej oferty którym jest Elektryczny wózek magazynowy z masztem podwójnym.

Z technicznego punktu widzenia obydwa urządzenia są bardzo zbliżone do siebie.  Zasadniczą różnicę stanowi maszt, który pozwala na podnoszenie ładunków na znacznie większą wysokość oraz mocniejsze baterie o pojemności 105 Ah. Elektryczny wózek magazynowy z masztem podwójnym Blachdeker BD-12-DM-…. występuje w kilku wariantach. W wersji z najniższym masztem wysokość przejazdowa wynosi tylko 1772 mm. Dzięki temu wózek jest w stanie przejechać przez  wszystkie bramy minimalnej wysokości 1800 mm. W takiej wersji stanowi alternatywę do wcześniej opisanego wózka podnośnikowego z masztem pojedynczym Blachdeker BD-12-SM. Zasadniczą różnicą jest to że nie ma wolnego skoku a wysokość podnoszenia wynosi 2500 mm. W wersji z najwyższym masztem wózek ma 2422 mm całkowitej wysokości. Wysokość podnoszenia z takim masztem wynosi aż 3800 mm. Jednakże w tej wersji sprzedawany jest dosyć rzadko, gdyż wysokość przejazdowa jest wysoka i nie mieści się on w większości niewielkich zapleczy magazynowych.

Najczęściej elektryczny wózek magazynowy z masztem podwójnym sprzedajemy w wersji z masztami o wysokości przejazdowej 1872 mm, 2022 mm oraz 2172 mm. Wysokości podnoszenia dla tych masztów wynoszą odpowiednio  2700 mm, 3000 mm oraz 3300 mm. Na magazynie zawsze posiadamy kilkanaście sztuk gotowych do natychmiastowej wysyłki. Parametry wózków w porównaniu z bardzo atrakcyjną ceną powodują, że są to świetnie sprzedające się urządzenia magazynowe.

Na uwagę zasługuje również fakt że elektryczny wózek magazynowy z masztem podwójnym wyposażony jest w baterię o zwiększonej pojemności (aż 105 Ah). Dzięki temu przy średnio intensywnej eksploatacji urządzenie  jest w stanie obsłużyć niewielki magazyn przez całą zmianę (czas ciągłej pracy wynosi około 2 godziny). Długi dyszel wózka został zaprojektowany tak aby mógł być obsługiwany zarówno przez prawo jak i lewo ręczną osobę. Podobnie jak „u mniejszego brata”  elektryczny wózek magazynowy z masztem podwójnym został wyposażony w silnik podnoszenia o mocy 2,2 kW . Kompaktowa konstrukcja skutkuje bardzo niewielkim promieniem skrętu wynoszącym zaledwie 1408 mm. Jest to świetny wynik w klasie sprzętu o udźwigu nominalnym aż 1200 kg.

Konstrukcja elektrycznego wózka magazynowego z masztem podwójnym jest bardzo prosta. Pod panelem serwisowym znajdują się jedynie bateria, prostownik, zbiornik oleju hydraulicznego, pompa i sterownik. Nadmienić należy, że bateria zastosowana w wózku wytrzymuje około 1100 cykli ładowania, a więc przy codziennej eksploatacji ( z wyłączeniem weekendów) wytrzymuje ponad 3 lata pracy. Co więcej nie jest to „typowa” bateria trakcyjna, więc wymiana uszczupli budżet o zaledwie kilkaset złotych netto.

Wszystkie zalety wymienione powyżej w połączeniu z bardzo atrakcyjną cena elektrycznego wózka magazynowego z masztem podwójnym powodują, że jest to świetnie sprzedający się produkt. Darmowa dostawa którą oferujemy nieprzerwanie od 2014 roku zaowocowała tym, że mamy rzeszę zadowolonych klientów w każdym zakątku Polski. Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem 0048 606 605 100.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *