Elektryczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym

Elektryczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym
Elektryczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym

Na podstawie danych zgromadzonych przez UDT można stwierdzić, że polski rynek wózków widłowych wciąż się rozwija. Od kilku lat notuje się wzrost liczby rejestrowanych wózków. Jednocześnie zwiększa się liczba nowych urządzeń oraz tych z napędem elektrycznym. Wśród urządzeń techniki magazynowej także można dostrzec kilka pozytywnych sygnałów. Przede wszystkim rośnie rynek i zwiększa się liczba wózków o napędzie elektrycznym. Dzisiaj na blogu opiszemy eklektyczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym, który jest jednym z filarów naszej oferty.

Elektryczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym Blachdeker BD-12-SM pojawił się w naszej ofercie na początku 2014 roku. Od tego momentu sprzedaliśmy kilkadziesiąt urządzeń tego typu. Nasi nabywcy cenią ten typ wózków głównie za konstrukcję masztu umożliwiającą pracę w niskich pomieszczeniach i na halach produkcyjnych. Wózek jest idealny dla klientów których ogranicza wysokość przejazdu a którym wystarcza wysokość podnoszenia około 2 metrów. Elektryczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym Blachdeker BD-12-SM występuje w trzech wariantach podnoszenia (1200 mm, 1600 mm, 2000 mm). Najbardziej popularny jest model z masztem o wysokości podnoszenia 1,6 m. Jedną z głównych zalet tego urządzenia jest stosunkowo duży udźwig wynoszący aż 1200 kg oraz niewielka wysokość przejazdowa wynosząca zaledwie 1940 mm. Wózek jest szalenie zwrotny – promień skrętu wynosi tylko 1295 mm a długi dyszel może być obsługiwany zarówno przez prawo jak i lewo ręczne osoby.

O zaletach elektrycznego wózka paletowego z masztem pojedynczym produkowanym przez naszą firmę moglibyśmy pisać długo. Większość z nich jest jednak dosyć zbliżona do tego co oferuje konkurencja. To co jednak zasadniczo wyróżnia elektryczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym Blachdeker BD-12-SM na tle innych firm to prostota konstrukcji. Przy stosowaniu się do zasad właściwej eksploatacji gwarantuje ona wieloletnią żywotność i trwałość wszystkich podzespołów. Jest to na tyle ważne że zdecydowaliśmy poświęcić temu troszkę więcej uwagi w naszym wpisie.

Zdecydowana większość nabywców podchodzi do zakupu chińskich wózków bardzo ostrożnie. Przoduje obawa o jakość produktu oraz dostępność części zamiennych po okresie gwarancji. Kupując elektryczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym Blachdeker BD-12-SM nabywcy nie muszą się martwić że szybko ulegnie awarii. Elementy umieszczone pod panelem odpowiadające za pracę urządzenia można policzyć na palcach jednej ręki: są to bateria, prostownik, zbiornik oleju hydraulicznego, pompa i sterownik. Ograniczenie do minimum elementów potrzebnych do napędu wózka skutkuje tym że wózki te są bezawaryjne i trwałe. Co więcej wszystkie połączenia elektryczne są hermetyczne co eliminuje wszelkie awarie powstałe w skutek nadmiernej wilgotności. Może się oczywiście zdarzyć że elektryczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym Blachdeker BD-12-SM ulegnie awarii. Naprawa jednak ograniczy się tylko i wyłącznie do wymiany całego uszkodzonego elementu. Tak więc serwis jest szybki, bezproblemowy i przede wszystkim tani.

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości prezentujemy na poniższym zdjęciu wnętrze oferowanych przez nas wózków. Naturalnie wszystkie urządzenia sprzedajemy z  kompletem wszystkich dokumentów potrzebnych do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Elektryczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym
Elektryczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dokładną specyfikacją dostępną na naszej stronie: http://wozkiwidlowe24.com/oferta-wozki-widlowe/oferta-produkt-szczegoly/?id=401.

Jedna myśl na temat “Elektryczny wózek podnośnikowy z masztem pojedynczym”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *